Nawigacja

Przedszkole

Komunikaty bieżące

 Zapraszamy na nową stronę internetową naszego przedszkola:

  http://www.zespolszkolbestwinka.pl

 

Zebranie rodziców dzieci przedszkolnych odbędzie się 8 stycznia 2014 r. o godz.17.00.

  BAL KARNAWAŁOWY odbył się 2 stycznia 2014 r. w godz. 9.00-11.00. Dzieci świetnie się bawiły:tańczyły, skakały, klaskały. Dobrze wykorzystały czas zabawy. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w albumie fotograficznym.

    Wyświetlanie _MG_2527.jpg  Mikołaj odwiedził przedszkolaki 6 grudnia 2013 r. o godz. 9.00. Zdjęcia z tego spotkania zostaną udostępnione rodzicom.

                W roku szkolnym 2013/2014 będziemy pracować na programie "Nasze przedszkole" M. Kwaśniewskiej i W. Żaby-Żabińskiej wydawnictwa MAC Edukacja

"ABC smyka"-   to zestaw książek dla dzieci 5 i 6-letnich

"Przedszkole czterolatka"- to zestaw książek dla dzieci 4-letnich

 

 

 

 

KOMUNIKATY I SPRAWY

BIEŻĄCE

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinceinformuje, że

zapisy dzieci na rok szkolny 2013/14 do:

- Przedszkola Publicznego w Bestwince,

- klasy I Szkoły Podstawowej w Bestwince,

- na dyżur wakacyjny w lipcu 2013r,

(który będzie pełniło Przedszkole Publiczne w Bestwince)

odbędą się w dniach 11.03 -29.03. 2013r.

Karty zgłoszeń będą  do pobrania na stronach internetowych

www.bestwina.pl

www.zszpbestwinka.edupage.org

Zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie ZSP w godzinach:

wtorek i środa – 7.00-15.00

poniedziałek i czwartek 7.00-17.00

3 czerwca 2013 r. z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki pojechały do figloparku "Zabawowo" w Bielsku-Białej. Tam  wspólnie bawiliśmy się, wzmacnialiśmy naszą kondycję fizyczną i sparwność ruchową. Wszyscy dobrze się bawili.

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom duzo radości, miłości, optymizmu. Swoje życzenia złożyły juz przedszkolaki 27 maja. W tym dniu swoje Mamy zaprosiły do przedszkola dzieci z grup maluchów i starszaków. Pozostałe grupy zapraszają Mamusie i Tatusiów do przedszkola w dniu 6 czerwca. Zapraszamy!

 

17 maja 2013 r. w MDK w Czechowicach-Dziedzicach przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Brzydkie Kaczątko" zrealizowane przez Teatr Dzieci Zagłębia. Dzieci bardzo perzejęły sie opowieścią kaczątka, które zmienio się w łabędzia. Swoje przeżycia przeniosły na papier i na wystawach w korytarzu przedszkolnym można ogladać ich piękne prace.

21 marca przedszkolaki pożegnały się z zimą. Poszliśmy nad rzekę i utopiliśmy kukłę Marzanny, symbolizującą zimę. Potem śpiewaliśmy wiosenne piosenki. Do przedszkola wróciliśmy z zielonymi gaikami. Czekamy na nadejście wiosny... Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w "Albumie fotograficznym".

BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLAKÓW

29.01.2013 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa prowadzona przez wodzireja. Wszystkie dzieci przebrały się  w kolorowe i interesujace stroje. Na przedszkolnym balu pojawiły się: królewny, wróżki, pielęgniarka, tygrysek, lwiatko, rycerze, żołnierze i wiele innych postaci bajkowych.  Dzieci brały udział w różnych zabawach, a przede wszystkim chętnie tańczyły przy wesołej, skocznej muzyce. Karnawałowe atrakcje pozwoliły dzieciom i wszystkim dorosłym spędzić czas w radosnej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Nasze zdjęcia można obejrzeć Albumie fotograficznym w zakładce "Bal karnawałowy przedszkolaków".

„Biesiada z Babcią i Dziadkiem" – pod takim hasłem 26 stycznia 2013 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bestwince odbył się Dzień Babci i Dziadka. W wypełnionej po brzegi sali spotkali się babcie, dziadkowie i ich wnuki.
Najważniejsze uczucia wdzięczności, miłości i przywiązania do swoich babć i dziadków dzieci wyraziły tak, jak potrafiły najpiękniej - tańcem, piosenką i wierszem. Zaprezentowały się przedszkolaki ze wszystkich grup, chór szkolny oraz soliści.  Podczas tegorocznego spotkania nie zabrakło akcentów ludowych. Prowadzacy byli ubrani  w tradycyjne bestwińskie stroje. Natomiast przedszkolaki zatańczyły oberka, kujawiaka, trojaka. Spotkanie zakończyło wspólne biesiadowanie przy stole oraz śpiewanie piosenek ludowych.


Bal karnawałowy  29 stycznia od 9.00 do 11.00 w ramach zajęć przedszkolnych.

 8 stycznia (wtorek) o godz. 9.15 fotograf bedzie robił zdjęcia dzieciom przedszkolnym. Zachęcamy, aby w tym dniu odświętnie ubrać wszystkie dzieci.

21 grudnia (piątek) będziemy organizować wigilię przedszkolną. Prosimy, aby dzieci przyniosły małe ilości ciasteczek, owoców oraz opłatki.

W związku z brakiem zapisanych dzieci w Wigilię i Sylwestra przedszkole będzie nieczynne.

    6 grudnia przyszedł do nas św. Mikołaj. Przyniósł nam mnóstwo wspaniałych prezentów. Powitaliśmy Mikołaja piosenką i tańcem. Zdjęcia można obejrzeć w zakładce Album fotograficzny- Mikołaj w przedszolu.

4 grudnia odwiedzili nas górnicy. Poznawaliśmy ich pracę, śpiewalismy dla nich piosenki i składaliśmy  życzenia z okazji ich święta. Zdjęcia z tego spotkania można obejrzec w zakładce Album fotograficzny - Górnicy w przedszkolu.

 

30 listopada bawilismy sie w przedszkolu na zabawie andrzejkowej. Nasze zdjęcia mozna obejrzec w zakładce Album fotograficzny - Andrzejki w przedszkolu.

 

Komunikat

Dnia 21 listopada ( środa) z powodu braku wody nastapi zmiana jadłospisu. Utrudnione będą warunki sanitarne.

 

14.11. 2012 r. o godz. 16.30 odbędzie sie zebranie rodziców z wychowawcami grup. Ze względu na wazność omawianych spraw prosimy rodziców o obecność.

15.10.2012 . w przedszkolu obchodziliśmy uroczyście Święto Komisji Edukacji Narodowej. Przedszkolaki przygotowały ciekawa akademię, w której udział wzięła Pani Dyrektor D. Tekieli -Herman oraz Panie Wicedyrektorki: p. K. Tekieli oraz p. I. Krzysztowska. Zdjęcia można obejrzeć w zakładce "Album fotograficzny" w galerii "Dzień KEN w przedszkolu".

 

3 października 2012 r. wyjeżdżamy do Teatru Lalek "Banialuka" w Bielsku-Białej na przedstawienie pt. "Kopciuszek". Wyjedziemy po śniadaniu i wrócimy przed obiadem. Koszt wyjazdu to 22 zł, w tym 12 zł kosztuje bilet wstępu i 10 zł przejazd autokarem. Prosimy o wpłaty u wychowawców grup.

 

Zebranie rodziców z wychowawcami

Zebranie  rodziców z wychowawcami grup odbędzie się 5 września 2012r. w środę o godz. 16.30.

Zapraszamy

 

  Zasady odpłatności

Osoby, które wpłacają bezpośrednio na konto proszone są o dostarczenie potwierdzenia dokonanej wpłaty do sekretariatu lub przesłanie pocztą elektroniczną na adres: przedszkole.bestwinka@gmail.com  

  

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bestwince
    Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Dworkowa 3, 43-512 Bestwinka
    Gimnazjum
    Szkoła Podstawowa
    Publiczne Przedszkole
  • 032-2157186-fax

Galeria zdjęć